Oznanila 6. nedelje med letom

17. februar 2019

Godovi v tem tednu:
— v ponedeljek sv. Frančišek Regis Clet, mučenec;
— v torek sv. Konrad, spokornik;
— v sredo sv. Sadot in perzijski mučenci;
— v četrtek sv. Peter Damiani, škof in cerkveni učitelj;
— v petek je praznik sedeža apostola Petra;
— v soboto sv. Polikarp, škof in mučenec.
Danes teden bo 7. NEDELJA MED LETOM.

V sredo vabijo Možje sv. Jožefa na srečanje z dr. Andrejem Perkom. Srečanje bomo začeli s sv. mašo ob 18.00 in češčenjem po njej, sledil pa bo pogovor z gostom. Več o dr. Perku si lahko preberete v novi Naši župniji.

V soboto ob 9.30. uri bo srečanje za ministrante.

Za župnijo Zaplana

V sredo vabijo Možje sv. Jožefa na srečanje z dr. Andrejem Perkom. Srečanje bomo začeli s sv. mašo ob 18.00 na Vrhniki in češčenjem po njej, sledil pa bo pogovor z gostom. Več o dr. Perku si lahko preberete v novi Naši župniji.

Svete maše v tem tednu:
— v soboto ob 8.30: živi in pokojni Matičkovi
— v nedeljo ob 9.00: + Mišo, Novo in Fani Vasič, obl.